Про товар
Стволи пожежні

Пожежний ствол PROTEK 366

Даний ствол має 4 фіксованих значення витрати води, дозволяючи раціонально регулювати витрати від 1,9 до 7,9 л/с і форму струменя в залежності від умов роботи, та фактично уникати надмірної витрати води, поєднавши параметри стовбурів типу Б і типу А в одному із захистом оператора («захисний екран» в режимі повного розпилення)

Ствол пожежний ручний РСК-50 на три положення, призначений для формування та направлення суцільного і розпиленого струменя води, а також для перекриття потоку води. Дане пожежне обладнання широко застосовуються в пожежних автомобілях, пожежних модулях та мотопомпах.

Торф'яний ствол застосовується для гасіння торф'яних пожеж за допомогою оптимального і рівномірного розподілу потоку рідин по товщині торф'яного пласта.

Для гасіння пожежі стовбур торф'яної дозволяє подати як компактний струмінь для гасіння верхнього вогнища, так і проникнувши в пласт палаючого торфу, загасити пожежу зсередини.


Пожежний ствол PROTEK 366
14000
грн.
Ствол пожежний ручний РСК-50
820
грн.
Торф'яний ствол
3200
грн.
Нашими перевагами є наявність власного виробництва та злагоджений колектив, який завдяки своїй наполегливій праці оперативно задовольняє потреби своїх клієнтів.

Наша продукція вироблена за європейськими стандартами, пройшла сертифікацію в Україні.
ТОВ "Технології Безпеки"
м. Київ, вул. Кирилівська, 102
р/р 033006140000026003500337502 в АТ «Креді Агріколь Банк»
© ТОВ "Технології Безпеки". Всі права захищено
Виробництво і реалізація засобів боротьби з лісовими пожежами
Технології Безпеки
Просто залиште Ваші дані
Made on
Tilda